Hakkımızda

Doğru yol başarıya ulaştırır
Monad 10 yıldır farklı sektörlerde faaliyet gösteren iş ortakları için orta ve üst düzey yönetici seçme ve yerleştirme projelerini yöneten bir danışmanlık firmasıdır. Gerçekleştirdiği başarılı projelerin sonucu iş ortaklarıyla uzun süreli işbirlikleri kurmuştur. Kurumunuzu ve markanızı en üst seviyede temsil ederek firmanıza değer katacak yetenekleri ve liderleri sizinle buluşturur.
Monad, gerçekleştirmiş olduğu binlerce “işe alım danışmanlığı” sayesinde profesyonel değerlendirme süreçlerinde başarılı olmuş adayları veri tabanında bulundurur. Türkiye’de gerek bağlantılarıyla, gerekse en iyi şekilde sınıflandırılmış zengin ve nitelikli aday veri tabanı ile işe alım projelerinizde kaliteli, hızlı çözümün doğru adresidir.
Monad ekibinde her danışman farklı sektörlerde 10 yıl ve üzerinde yönetici olarak görev yapmışlardır. Farklı görevlerde edindikleri bilgi ve yöneticilik tecrübelerini insan kaynaklarının her alanında uygulayan, değişen dünya trendlerine hakim, sektörel uzmanlıkları olan profesyonellerdir.
Danışmanlarımız uzun yıllara dayanan liderlik ve üst düzey yönetim danışmanlığı tecrübelerini uzmanlık alanlarına göre dinamiklerine hakim oldukları sektörlerde yönetici seçme ve yerleştirme projelerini en yüksek hizmet kalitesiyle yönetirler.

Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti.; Türkiye İş Kurumu’nun 02.08.2017 tarih ve 178 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca
iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.