Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı

Başarıya odaklanmış şirketlerin hizmetindeyiz!

İnsan kaynağının doğru değerlendirilmesi ve ilgili işe doğru adayın seçilmesi, kurumların stratejilerinin ve kişilerin birey olarak beklentilerinin açık bir biçimde algılanması ile mümkündür. 

İnsanlar gibi kurumlarda tek ve özeldir

MONAD butik hizmet anlayışı ile başarının reçetesini her kurum için özel olarak oluşturur. Tecrübe ve bilgi birikimi ile işe alım projelerinizde kurum kültürünüzü dinamiklerinizi net bir şekilde algılar. Kurumunuza uygun, en doğru adayları gizlilik içinde nitelikli, geniş aday veri tabanı ve sahadaki iletişim ağı sayesinde araştırıp seçerek yerleştirme sürecinizde sürdürülebilir başarıyı kurumunuza kazandırır. 
Müşteri memnuniyeti ve mutlu çalışanlar yaratmayı en ön planda tutan kaliteli hizmet anlayışı ile seçme ve yerleştirme alanında mükemmellik standartlarını korumak ve her zaman daha ileriye taşımak için yoğun bir özveri ve çoşku ile çalışırız.

Markanızın sorumluluğunu sizinle birlikte taşıyoruz

MONAD İşe Alım Projeleri’nde kurumları ve adayları en üst seviyede temsil eder. Seçme ve yerleştirme alanındaki uzmanlığı ve farklı alanlardaki sektörel deneyimi ile çalıştığı kuruma değer katabilecek uygun adayları güvenilir ve tarafsız bir yaklaşımla değerlendirerek markanızın sorumluluğunu sizinle birlikte taşır. MONAD tecrübesi ile doğru kişi, doğru yerde değer kazanır. 
Kurumunuza özel çözümleri görüşmek için lütfen iletişim formumuzu doldurmak için tıklayınız ya da bize mail ile veya telefonla direkt ulaşınız.

Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti.; Türkiye İş Kurumu’nun 02.08.2017 tarih ve 178 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca
iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.