Şirketlere Özel Projeler

Sürdürülebilir bir başarı için geleceğe şimdiden hazır olun

1 - Talent Mapping (Yetenek Araştırma)

Sürdürülebilir bir başarı grafiği için şirketlerin proaktif bir yaklaşım ile değişen pazar koşullarına adapte olmaları gerekmektedir. Bunu gerçekleştirebilen şirketler örgütsel ve kültürel olarak esnek kalabilmeyi sağlayacak planları ve programları hayata geçirmiş olanlardır. 
Yetenek araştırmanın önemi ihtiyaç duyulduğunda şirketinizin kritik fonksiyonları için yeteneklerini ve beklentilerini bildiğiniz potansiyel adaylarla hızlı iletişim kurabilme esnekliği sağlamasıdır.

Esnek bir yapılanma başarılı şirketlerin ortak noktasıdır

MONAD şirketinizin büyüme planlarının oluşturulmasında veya organizasyonel yedekleme projelerinde anahtar roller için pazardaki potansiyel yeteneklerin proaktif bir yaklaşımla araştırılması ve değerlendirilmesi hizmetini vermektedir.
Danışmanlarımızın derinlemesine bir yaklaşımla oluşturacakları yetenek araştırması ile şirketinizin gelişen organizasyonu için yüksek potansiyelli profesyonelleri kurumunuza çekecek stratejileri belirleyebilirsiniz.

2 - Toplu İşe Alım

Sahip olduğunuz nitelikli ekipler kurumunuzun rekabette üstün yönü haline dönüşür.

MONAD şirketlerin organizasyonel hedefleri doğrultusunda benzer niteliklerdeki personellerin toplu işe alım sürecinde yüksek sayıdaki aday başvurusunu kısa süre içerisinde başarıyla yöneterek şirketlere zaman ve maliyet avantajı sağlar. 
Tecrübeli ve uzman ekibimiz ile Türkiye çapında sahip olduğu geniş iletişim ağımız ile adaylara ulaşarak kurum kültürünüze en uygun adayları belirleriz. Objektif standart yapılandırılmış mülakat tekniklerini ve değerlendirme merkezi araçlarını kullanarak profesyonel bir değerlendirme ile kısa sürede doğru ekip oluşturmanızı sağlarız.

3 - Dönemsel Hizmetler 

İşinizin kesintiye uğramaması, başarıyı dört mevsimde de sürdürmeniz için... 

MONAD başarıya odaklanmış şirketlerin esnek yapılanmalarını güçlendirerek, onlara rekabet gücü kazandıracak dönemsel yönetici ve personel ihtiyaçlarında istihdam çözümleri sunar.

Dönemsel yönetici ve personel ihtiyacı hangi durumlarda gereklidir?

• Hızlı büyümeden kaynaklanan iş gücü ihtiyaçlarında
• Organizasyonun yeniden yapılanması projelerinin yönetiminde 
• Yeni dönemsel projelerin uygulanmasında, yönetilmesinde  
• Uzun süreli izin kullanımlarında  
• Şirket birleşmelerinde projelerin yönetilmesinde  

 

Şirketinizin ihtiyacı doğrultusunda dönemsel iş gücü istihdamında güvenilir ve garantili hizmetleri ile MONAD çözüm ortağınızdır. 
Size özel çözümleri görüşmek için lütfen iletişim formumuzu doldurmak için tıklayınız ya da bize mail ile veya telefonla direkt ulaşınız.

Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti.; Türkiye İş Kurumu’nun 02.08.2017 tarih ve 178 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca
iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.