Üst Düzey Yönetici Araştırma ve Seçme Danışmanlığı

MONAD sizi ileriye taşıyacak liderler ile buluşturur

Kurumlar için yönetici bulma süreci markanın varlığı için kritik bir süreçtir. Bu önemli süreç vizyoner bir bakış açısı, tecrübe ve titizlikle yönetilmelidir. 
Bizim temel görevimiz, yönetici işe alım sürecinizde yüksek standartlarda profesyonellik ve hizmet seviyesi ile kurumunuzu ve markanızı en üst seviyede temsil eden, güvenilir iş ortağınız olmaktır.  
MONAD derin tecrübe ve bilgi birikimi ile kurumunuzun stratejik ve kültürel yapısını, gelecek beklentilerini detaylı analiz ederek, yerel ekonomik ve sosyo-psikolojik süreçlerle örtüştürerek, yönetici işe alım sürecini size özel olarak tasarlar, büyük bir gizlilik içinde yürütür ve markanızı en üst seviyede temsil eder. 

Yönetici mülakatlarını kurumun marka elçisi olarak gerçekleştiririz

Uzman danışmanlarımız ulusal ve uluslarası şirketlerde yöneticilik deneyimine sahip, değişen dünya trendlerine ve sektörel gelişmelere hakim, farklı sektörlerin içinde bulunduğu ticari ve sosyal ortamı bilen tecrübeli profesyonellerdir. Danışmanlarımız yönetici mülakatlarını kurumunuzun marka elçisi olarak kabul ederek, sektörünüzü ve adayları iyi analiz ederek en uygun çözümleri sunarlar.

MONAD kaliteli ve garantili hizmetin doğru adresidir

Liderler, belirli donanımlara sahip ve aynı zamanda kurum stratejisine, kültürüne, iş alanının özelliklerine de uygun olmalıdır. MONAD, üst düzey yönetici seçme ve yerleştirme alanında gerçekleştirdiği başarılı projelerden edindiği deneyim ile kurumunuzun ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak, alanında profesyonelleşmiş, en uygun adayları geniş bilgi bankasından ve sektörden araştırır.

Şirketinizin ihtiyacı doğrultusunda dönemsel iş gücü istihamında güvenilir ve garantili hizmetleri ile Monad HR çözüm ortağınızdır. 
Size özel çözümleri görüşmek için lütfen iletişim formumuzu doldurmak için tıklayınız ya da bize mail ile veya telefonla direkt ulaşınız.

Monad İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti.; Türkiye İş Kurumu’nun 02.08.2017 tarih ve 178 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca
iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.